Biz Kimiz ?


1970 yılında Hasan Dilemre tarafından mobilya imalatı yapan firmamız 1987 yılında Birlik Ticaret adı altında kaplama ve kereste ticaretine başlamış olup 2010 yılına kurumsal kimliğimizi tamamlama adına BRL Orman Ürünleri, Hırdavat, İnşaat, Mühendislik, Tekstil, Tarım, Taşımacılık Sanayi Ticaret Limitet Şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

   Bu gün bünyesinde Sunta, Mdf, Laminat parke, Mobilya aksesuarları başta olmak üzere binlerce ürün çeşidiyle Denizli ve çevresindeki marangoz ve mobilya imalatçılarına toptan ve perakende olmak üzere ürün tedariki yapmaktayız. 2008 yılından itibaren sıcak kaplama presi, Ebatlama, Bantlama, Ahşap CNC işleri olmak mobilya imalatçılarına hem üretim hem de proje bazında stratejik bir çözüm ortağı görevini üstlenmiştir.2014 yılında BrlDoor İç Oda kapısı üretim fabrikasını kurarak bölgedeki engüçlü lake kapı üreticileri arasında yerini almış durumdadır.

   Günümüzde 4500M2 alanda, 3000M2si kapalı olmak üzere iç oda kapısı imalatı, banyo mobilyası imalatı, depolama alanları, makine parkuru, hırdavat, aksesuar, ankastre ürünlerini aynı çatı altında toplayarak müşterilerine hizmet sunmaktadır. Birlik Orman Ürünleri olarak öncelikle müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünleri müşterilerimizin beğenilerine sunmayı hedeflemiştir.

Size nasıl yardımcı olabiliriz